Permanentní MAKE - UP

Permanentní make - up provádí Hana Škrobová - je odborně proškolená kosmetička s certifikátem a praxí v oboru permanentního make upu. Hana Škrobová je zároveň vizážistkou a absolventkou školy MAKE- UP INTITUTE PRAGUE s certifikátem MASTER PRO. Ráda Vám tedy poradí s tvarem i barevností vašeho permanentního make-upu. Více o líčení se dovíte v sekci Vizážistika a líčení

Pro permanentní make-up používáme CARTRIDGOVÉ vybavení Perfect pro Color, které je považované za špičkové v této oblasti. Barevné mikropigmenty francouzké značky Biotic Phocea jsou trvanlivé a zcela přírodní.

Je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze zvýraznit horní a dolní oční linky, rty, obočí. Je možné také provést korekci prsního dvorce po operaci prsu a vyretušovat jizvičky a pihy.


Proč permanentní make-up?

  • Budete vypadat stále upraveně
  • Při sportu, sprchování, plavání, v sauně – nikdy rozmazaný make-up
  • Líčení vydrží i několik let
  • Zvýrazněné partie opticky potlačí drobné defekty
  • Lze vylepšit přirozený vzhled – plnější rty, díky plnějšímu obočí lze zvýraznit výraz tváře, zdůrazní oko – jejich výraz lecos o nás prozradí i bez komunikace. První pohled patří vždy očím.
UKÁZKA PERMANENTNÍHO MAKE – UPU: - více našich aktuálních obrázků chystáme na facebooku

Cena zahrnuje poradenství, první návštěvu a 1x korekci do jednoho roku. Cenu je možné rozložit do dvou splátek 70% a 30 % při korekci. Viz ceník.