Mikrodermabraze

Trendová diamantová mikrodermabraze spojená s vakuem je neinvazívní procedura, kdy je odstraňována vrstva odumřelých buněk s povrchu pokožky. Diamantová mikrodermabraze nastartuje nových, elastických kožních buněk. Dochází k výraznému posílení přísunu kyslíku a živin do pleti, zlepšuje se tvorba vlastního kolagenu a jsou lépe odstraňovány toxiny z buněk. Použití je možné na obličej i tělo. Procedura je zcela nebolestivá, doporučujeme 3-8 ošetření podle stavu, únavy a stáří pleti a to v intervalu 14dní až tří týdnů. Po ošetření může být pleť lehce začervenalá.

Účinky Mikrodermabraze:

  • Zjemnění vrásek kolem úst, očí a krku.
  • Zlepšení stavu jizviček po akné, redukci rozšířených pórů.
  • Redukce strií, posílení účinku lymfatické masáže.
  • Projasnění pleti, zlepšení jejího prokrvení.
  • Redukce stařeckých skvrn, přispívá k barevnému sjednocení pleti.
  • Odstranění drsné kůže na loktech, kolenou.
Kompletní ošetření Mikrodermabrazí   790,-
Ošetření obličeje i krku a zahrnuje:
Povrchové čištění, samotná mikro dermabraze obličeje i krku, zklidnění, prokysličení pleti a Oxy - zapravení séra pod masku, maska, závěrečný krém. Ošetření je doprovázeno luminoterapií.
Čas 70 min.
Cena: 790,-

Viditelná proměna s Mikrodermabrazí   1190,-
Speciální ošetření pro obličej, krk i dekolt a zahrnuje:
Povrchové čištění, enzymatický peeling, samotná mikrodermabraze obličeje krku i dekoltu ve směru lymfy, , kyslíková „tlaková“ aplikace kolagenového séra, lymfatická masáž obličeje, maska, specální ampoule, závěrečný krém. Ošetření je doprovázeno luminoterapií.
Čas 100 min.
Cena: 1190,-

Ošetření hřebetu rukou   350,-
Dochází k odstranění starých vrstev kůže, povzbuzování colagenových a elastinových vlákem, závěrem naneseme sérum dle potřeby omlazující nebo bělící na skvrny.
Čas 20 min.
Cena: 350,-