Oxygenoterapie – zázračný kyslík

Kyslíkové procedury se s velkým úspěchem využívají v lékařství a dermatologii značnou řadu let ať už pod názvem oxygenoterapie, oxyterapie, kyslíková léčba atd. Kyslík, vodu a světlo potřebujeme k životu, jsou to složky, bez kterých se neobejde žádný náš orgán, stejně tak i pokožka musí nutně ke své správné funkci mít dostatek kyslíku, vody i světla.

Inovativní využití kyslíku v dermatologii a kosmetice pro mezoterapie (zapravování účinných látek hluboko do pokožky) se stává v poslední době revoluční, bezbolestnou metodou s vynikajícími výsledky. Velkou výhodou je také její přirozenost, bez narušení povrchu pleti (bez jehel) a zcela bez vedlejších účinků.

  • Každá buňka v našem těle potřebuje kyslík na rozmnožení a transport živin.
  • Od 30. roku našeho života klesá množství kyslíku v našem těle až o 25%, od 50. let mají buňky v našem těle jen 50% kyslíku.
  • Mikrocirkulace a látková výměna pleti se snižuji, buňky pleti se obnovují pomaleji a začínají působit šedivě, bledě, jsou sušší a vznikají vrásky.
  • Nedostatek kyslíku je způsobený také nikotinem, alkoholem, znečištěným prostředím, nedostatkem pohybu a stresem.
  • Dnes je již dokázané, že produkce kolagenu a elastinu v pleti je závislá na množství kyslíku.
  • Tlaková aplikace kyslíku byla poprvé využita ve 40. letech v plastické chirurgii na doléčení a omlazení pleti obětí požáru, právě pro vynikající schopnost regenerace a obnovy pokožky.

OXY-Derma

Esteé centrum, jako první v Brně využívá pro okysličení pleti, zapracování sér a aktivních látek přístroj OXY – Derma 4v 1. Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a jsou pomocí proudu 96% kyslíku vpravovány do hlubších vrstev pokožky.

Kyslíkové procedury, Oxy - lifting

O2 Samostatná aplikace se sérem + UT peeling   330,-
Doporučuje se série ošetření, nenahrazuje však pravidelnou péči a čištění pleti.

Zahrnuje ošetření obličeje a to:
Povrchové čistění, ultrazvukový peeling, prokysličení pleti a očního okolí, zapravení séra proudem kyslíku, závěrečný krém.
Čas 30 min.
Cena: 330,-

UT čištění + Oxy platina   620,-
Projasnění pleti, osvěžení, sjednocení pigmentací – hojně využívané při jarních očistách, lze v cyklech nebo jako doplněk pravidelné kosmetické péče.

Zahrnuje ošetření obličeje a to:
Povrchové čistění, ultrazvukový peeling a čištění, Oxy- platina speciál, maska, závěrečný krém.
Čas 50 min.
Cena: 620,-

Estée OXY- lifting   1480,-
Představujeme speciálně připravený recept pro Vaši krásu. Budete hýčkáni nejluxusnější řadou používané kosmetiky a přístrojovými ošetřeními.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu zahrnuje:
Diagnostiku pleti, povrchové čištění, tonizaci pleti, enzymatický peeling, ultrazvukové čištění, úpravu obočí dle potřeby, platinový obřad zapracovaný proudem 98% kyslíku, který dokonale připraví pleť pro příjem aktivních látek, speciální vyhlazování vrásek, kyslíková tlaková injekce kolagenu, liftingová masáž respektující toky lymfy, maska – colagenový plát, mořská oční maska, závěrečný krém. Celé ošetření je doprovázeno Luminoterapií.
Čas 120 min.
Cena: 1480,-

Kyslíkové a vitaminové ošetření   840,-
Okysličující a vitamínové ošetření pro unavenou, povadnou či stárnoucí pleť.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu zahrnuje:
Diagnostiku pleti, povrchové čištění, tonizace pleti, peeling, ultrazvukové čištění, hloubkové čištění , drobná úprava obočí, zapravení vitamínového speciálu jonoforézou a přístrojové zapravení sér, masáž, kolagenová maska , závěrečný krém.
Čas 90 min.
Cena: 840,-

Estée kompletní ošetření s kyselinou hyaluronovou   940,-
Hýčkejte pravidelně svou pleť a dopřejte si relaxační odpočinek. Používáme nadstandardní kosmetickou řadu, kylíkový přistroj, ultrazvukový peeling, a speciální masáž.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu zahrnuje:
Přístrojovou diagnostiku pleti, povrchové čištění, tonizace pleti, enzymatický peeling, ultrazvukové čištění, drobnou úpravu obočí, prokysličení proudem 96% kyslíku s kyselinou hyaluronovou, masáž obličeje, masku, závěrečný krém. Ošetření je doprovázeno luminoterapií.
Čas 100 min.
Cena: 940,-