Kosmetické ošetření pro muže

Pleť muže je odlišná od pleti ženy. Je mastnější, více trpí vlivem každodenního holení. Péče je důležitá pro muže, kteří chtějí mít zdravou, relaxovanou a čistou pleť. Pleť znovu získá svoji sílu, vyrovnanost a je schopná odolávat každodenním agresivním vlivům (holení, znečištění, stres). Zpomalí se její stárnutí.

Ošetření Student   480,-
Toto ošetření je určeno pro pravidelnou péči o mladou a aknózní pleť.

Ošetření obličeje a krku a zahrnuje:
Diagnostiku pleťi , povrchové čištění, tonizace, ultrazvukový peeling, hloubkové čištění, masku, závěrečný krém.
Čas 50 min.
Cena: 480,-

Kompletní ošetření pleti muže   720,-
Určeno pro pravidelnou péči o pleť muže.
Dle diagnostiky vybereme řadu přípravků pro pleť unavenou, pro hydrataci, na vrásky, detoxikaci u kuřáků...

Ošetření obličeje a krku a zahrnuje:
Diagnostiku pleti, povrchové čištění, tonizace pleti, peeling, ultrazvukové čištění, lymfatickou nebo kosmetickou masáž, pánskou masku s hot či kryoterapií, závěrečný krém.
Čas 90 min.
Cena: 720,-

Esteé Business men – unikátní ošetření pleti a masáž zad   1280,-
Toto "hi-tech" ošetření je spojením dvou ošetření a je tvořeno kombinací relaxační masáže zad a šíje s luxusním ošetřením obličeje a krku kosmetikou THALGO pro muže.

Péče zahrnuje povrchové čištění, ultrazvukový peeling, hloubkové čištění, speciální vyhlazování vrásek a následné zapravení séra proudem 98% kyslíku, slupovací masku Ocean, která vlévá účinky extraktu z mořských řas Algue Bleue Vital přímo do srdce pleti a obnovuje její vzhled, zdraví a čistotu. Následně je naneseno zmatňujícího fluidum pro muže.
Celkové uvolnění zakončíme peelingovým prohřátím zad s následnou masáží, kdy se u klienta zaměříme na problematické oblasti zad dle aktuálního stavu či uvolňujeme stres a napětí pomocí speciálních tahů rukou a předloktí (Havajská masáž zad)
Čas 120 min.
Cena: 1280,-

OXY + Mikrodermabraze pro muže   890,-
Speciální ošetření pro obličej muže, kdy se diamantovou mikrodermabrazí obrušují odumřelé buňky na povrchu pleti, aktivuje se metabolismus pleti a zpomaluje se tvorba vrásek. Následně se proudem 96% kyslíku zapraví kolagenové sérum.
Péče zahrnuje: povrchové čištění, tonizace pleti, enzymatický peeling, samotná mikrodermabraze ve směru toku lymfy, OXY aplikace kolagenového séra, maska, závěrečný krém. Ošetření je doprovázeno Luminoterapií.
Čas 70 min.
Cena: 890,-

DALŠÍ VYSOCE ÚČINNÁ OŠETŘENÍ PLETI NAJDETE V SEKCI DERMOKOSMETIKA, MIKRODERMABRAZE NEBO IPL- LASER.

DOPLŇKOVÁ PÉČE
Ampule 60,-
Želatinové kapsle 20,-
Pudrová maska 120,-
Kolagenová maska 230,-
Intenzivní kůry (detoxikační či kaviárová) 840,-
*Pro pravidelné klienty máme připravené věrnostní slevové programy.